Skrivebord med Kommode , gustaviansk stil, 20. århundrede.

448318. Skrivebord med Kommode , gustaviansk stil, 20. århundrede.

Højde 76 cm. Længde 81 cm. Bredde 40 cm.

Brugsslitage, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, ridser.

Antal besøg: 356