LYONEL FEININGER. Blå sejl, offset litografi, signeret på tryk.

4482859. LYONEL FEININGER. Blå sejl, offset litografi, signeret på tryk.

Billedområde ca. 47 x 65 cm. Rammemål 73,5 x 90,5 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 229