Gyngehest, sandsynligvis Gemla, 20. århundrede.

4482595. Gyngehest, sandsynligvis Gemla, 20. århundrede.

Længde 135, bredde36, højde 85 cm.

Brugsslitage, skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, skader.

Antal besøg: 328