TORSTEN ANDERSTRÖM. olie på panel, „Kungsljus“, monogram signeret TA.

4481812. TORSTEN ANDERSTRÖM. olie på panel, „Kungsljus“, monogram signeret TA.

Panel 76 x 30 cm.
Mål inklusive ramme 82 x 36 cm.

Ramme med lidt slid.

Få foretaget en gratis vurdering!

Panel 76 x 30 cm.

Ramme med lidt slid.

Antal besøg: 243