RAIJA TUULI. akvarel, figurkomposition, signeret.

4481636. RAIJA TUULI. akvarel, figurkomposition, signeret.

Dagmål 35,5x32 cm
Dimensioner med passpartou 70x50 cm.

uindrammet, pletter på passpartou.

Få foretaget en gratis vurdering!

Dagmål 35,5x32 cm

Antal besøg: 187