VÆGUR/stationsur, dobbeltsidet, Westerstrands, 20. årh.

4481589. VÆGUR/stationsur, dobbeltsidet, Westerstrands, 20. årh.

Diameter 36 cm, bredde inklusive beslag 42 cm.

Betingelse for brug
Ridser og mærker.
Ikke funktionstestet, der gives ingen funktionsgaranti.

Få foretaget en gratis vurdering!

Betingelse for brug
Ridser og mærker.

Antal besøg: 493