WIND FORCE 10, olie på lærred.

448133. WIND FORCE 10, olie på lærred.

Frommhold, Ernst (1879-1955), olie/lærred, signeret nederst til højre med "Ernst Frommhold", 96x70cm, indrammet.

aldersrelateret god stand.

Få foretaget en gratis vurdering!

aldersrelateret god stand.

Antal besøg: 1.716