MASK, KNIV OG MERE, 5 dele, Asien, 20. århundrede.

448121. MASK, KNIV OG MERE, 5 dele, Asien, 20. århundrede.

Stav med knogleknop, længde 97 cm Maske, højde 30 cm Kniv, længde 21 cm 2 mindre genstande til opbevaring og rebhalskæde.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besøg: 549