BERTIL LUNDQVIST, akvarel, signeret og dateret -53.

4480488. BERTIL LUNDQVIST, akvarel, signeret og dateret -53.

Ramme: ca. 51 x 59 cm
Akvarel: ca. 31 x 39,5 cm.

Normal slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ramme: ca. 51 x 59 cm
Akvarel: ca. 31 x 39,5 cm.

Normal slitage.

Antal besøg: 174