SØLV, delvis orientalsk, 20. århundrede.

448008. SØLV, delvis orientalsk, 20. århundrede.

Blandt andet 1 par salt- og peberbøsser, fad med mønter, flacon og smykker.

Samlet vægt ca 160 gram.

Slitage, lejlighedsvise buler og skader. Ring med gravering.

Få foretaget en gratis vurdering!

Samlet vægt ca 160 gram.

Antal besøg: 436