SLAGBORD, 19. århundrede.

SLAGBORD, 19. århundrede.
4479892. SLAGBORD, 19. århundrede.

Fyrretræ. Gennem kasse i sarg. To foldebrædder på 65 cm. Længde ca 104, bredde 42, højde 76 cm.

Brugsslitage. Ridser og mærker. Tørre revner. Mindre skader. Senere renoveret.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 626