PETER OPSVIK. Gyngestol, „Vary Gravity Balance“, Stokke.

4479803. PETER OPSVIK. Gyngestol, „Vary Gravity Balance“, Stokke.

Længde 71, bredde ca. 135, højde 123 cm.

Brugsslitage, behov for rengøring, masker til stede, 4 skruer mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 424