STOL, „Peekabo“, Stefan Borselius, Blue Station, 2012.

4479717. STOL, „Peekabo“, Stefan Borselius, Blue Station, 2012.

Stålramme og støbt filt, sædehøjde ca. 38 cm, ryghøjde ca. 128 cm
Foldbar front.

Brugsslitage
Ridser på plastikdækslet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Foldbar front.

Brugsslitage
Ridser på plastikdækslet.

Antal besøg: 424