SOFABORD, "Tema", Hans Johansson, Karl Andersson & Söner, 1900/2000-tallet.

447970. SOFABORD, "Tema", Hans Johansson, Karl Andersson & Söner, 1900/2000-tallet.

Rund skive på sammenklappelig bund. Modellen er designet i 1987. Diameter 84 cm, højde 55 cm.

Brugsslitage, ridser og mærker. ridsemærke i kanten af bordpladen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 537