OVERVÅGE. ARMBÅNDSURE. GULD DOBBELT. 1950'ERNE.

4479265. OVERVÅGE. ARMBÅNDSURE. GULD DOBBELT. 1950'ERNE.

Sølv urskive.
Kal: Alpina 647 (Fontainemelon 70).
Kasse nr.: 489858.
Diameter: 31,5 mm.
Med Fix-o-flex link.

Brugsslitage. Små ridser og mærker. Urskive med patina. Tilsyneladende fungerende. Der ydes ingen funktionel garanti.

Få foretaget en gratis vurdering!

Sølv urskive.
Kasse nr.: 489858.
Diameter: 31,5 mm.
Med Fix-o-flex link.

Antal besøg: 213