KARIN MOBRING. 6 moduler, lakeret fyr, Ikea, model „Lund“, 1970'erne.

4479191. KARIN MOBRING. 6 moduler, lakeret fyr, Ikea, model „Lund“, 1970'erne.

1 modul med 4 kasser
2 moduler med dør og baghylde
3 moduler med hylder.

Hvert modul ca. 60x38 cm, højde ca. 60 cm.

Fås på side 88 i kataloget fra 1973.

Brugsslitage. Ridser og mærker.
Et modul mangler et bagcover.

Få foretaget en gratis vurdering!

1 modul med 4 kasser
2 moduler med dør og baghylde
3 moduler med hylder.

Et modul mangler et bagcover.

Antal besøg: 310