4479191. KARIN MOBRING. 6 moduler, lakeret fyr, Ikea, model „Lund“, 1970'erne.
1 modul med 4 kasser
2 moduler med dør og baghylde
3 moduler med hylder.
Hvert modul ca. 60x38 cm, højde ca. 60 cm.
Fås på side 88 i kataloget fra 1973.
Brugsslitage. Ridser og mærker.
Et modul mangler et bagcover.