MARITA OLSSON. Vægskab, eget studie, Arvika.

4479090. MARITA OLSSON. Vægskab, eget studie, Arvika.

Træ delvist hul, asikte i relief.
Monogram signeret MO.

Højde 58
Bredde 20

(cm).

Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Monogram signeret MO.

Højde 58
Bredde 20

(cm).

Overfladeslitage.

Antal besøg: 635