LÆNESTOLE, 1 par, cretone, England.

4479042. LÆNESTOLE, 1 par, cretone, England.

Længde 83, bredde 90, sædehøjde 40, ryghøjde 81 cm.

Brugsslitage, et hjul mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 307