HANDSÆNG med halskæde, sølv, 1900-tallet.

447903. HANDSÆNG med halskæde, sølv, 1900-tallet.

Vedhæng stemplet sterlingsølv, højde ca 6,5 cm.
Kædelængde ca 58 cm.
Vægt omkring 52 gram.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Kædelængde ca 58 cm.
Vægt omkring 52 gram.

Brugsslitage.

Antal besøg: 479