OLLE SVANLUND. FIGURATIV KOMPOSITION, 1978.

4478596. OLLE SVANLUND. FIGURATIV KOMPOSITION, 1978.

Signeret, dateret -7896,5x76 cm., gouache på papir, dagmål 74,5x54,5 cm, karmmål.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Kunstner/designer

Olle Svanlund (1909–1996)

Få foretaget en gratis vurdering!

Kunstner/designer

Olle Svanlund (1909–1996)

Antal besøg: 298