HEDVIG MALMSTRÖM. AKVAREL, FRA VENEDIG.

4478587. HEDVIG MALMSTRÖM. AKVAREL, FRA VENEDIG.

Signeret og dateret 85,
22 x 16 cm,
i alt 44 x 34 cm.

let gulnet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Signeret og dateret 85,
22 x 16 cm,
i alt 44 x 34 cm.

let gulnet.

Antal besøg: 173