STEN AHLBERG. Surrealistisk landskab.

4478426. STEN AHLBERG. Surrealistisk landskab.

Farvelitografi, signeret og nummereret 272/290.

38 x 46 cm.

Rammemål: 60 x 66 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Kunstner/designer

Sten Ahlberg (Født 1952)

Få foretaget en gratis vurdering!

38 x 46 cm.

Rammemål: 60 x 66 cm.

Kunstner/designer

Sten Ahlberg (Født 1952)

Antal besøg: 213