GEO WIDE. FARVELITOGRAFI, ATROFIERET VERDEN.

4478397. GEO WIDE. FARVELITOGRAFI, ATROFIERET VERDEN.

signeret, dateret 69 og nummereret 110/10,
50 x 40 cm,
i alt 67 x 55 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

50 x 40 cm,
i alt 67 x 55 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 120