4478102. THEO TOBIASSE. LITOGRAFI MED TILHØRENDE BOG.
Titel De røde sko, mål 57x77cm, stel størrelse 62x81 cm, signeret, bog H.C. Andersen Eventyr og fortællinger, mål ca. 22x27cm, signeret.
Litografien er afbildet i bogen.