Bægerglas, sølv, signeret IFH, 1777.

4477912. Bægerglas, sølv, signeret IFH, 1777.

Vægt 97 gram.
Højde 11 cm.

Alderslid, pletter, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Vægt 97 gram.
Højde 11 cm.

Alderslid, pletter, ridser.

Antal besøg: 429