ESAIAS THORÉN. LITOGRAFI, ANSIGTER.

4477893. ESAIAS THORÉN. LITOGRAFI, ANSIGTER.

signeret PT og dateret -51,
30 x 44 cm,
i alt 45 x 57 cm.

gulnet.

Kunstner/designer

Esaias Thorén (1901–1981)

Få foretaget en gratis vurdering!

signeret PT og dateret -51,
30 x 44 cm,
i alt 45 x 57 cm.

gulnet.

Kunstner/designer

Esaias Thorén (1901–1981)

Antal besøg: 211