Alessandro Rhodin, olie på panel, høsttid, signeret.

4477752. Alessandro Rhodin, olie på panel, høsttid, signeret.

Rammemål 58 x 67 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Rammemål 58 x 67 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 134