SAKE SÆT, 7 dele, sølv, orientalsk, 20. århundrede.

447765. SAKE SÆT, 7 dele, sølv, orientalsk, 20. århundrede.

Med firben og edderkop dekoration.
Højde ca 4 - 7 cm.
Samlet vægt ca 230 gram.

Brugsslitage, lejlighedsvise buler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca 4 - 7 cm.
Samlet vægt ca 230 gram.

Antal besøg: 647