TOP HAT, Stelanders, Norrköping, første del af det 20. århundrede.

447733. TOP HAT, Stelanders, Norrköping, første del af det 20. århundrede.

Størrelse 57 ifølge etiket.

Original æske medfølger. Mindre Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Størrelse 57 ifølge etiket.

Antal besøg: 648