GÖSTA WERNER. „SAILORS GRAVE“, signeret og dateret -71.

4477127. GÖSTA WERNER. „SAILORS GRAVE“, signeret og dateret -71.

Olie på lærred, 100 x 90 cm.
Udstillet: Arbeit i kunst, Sveagalleriet, Stockholm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Gösta Werner (1909–1989)

Få foretaget en gratis vurdering!

Olie på lærred, 100 x 90 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Gösta Werner (1909–1989)

Antal besøg: 403