EJNAR KOHLMANN. Kystlandskaber. Olie på lærred, signeret Ejnar Kohlmann.

4476504. EJNAR KOHLMANN. Kystlandskaber. Olie på lærred, signeret Ejnar Kohlmann.

Lærredets dimensioner ca. 50x61 cm.
Træramme, ca. 67x79 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Ejnar Kohlmann (1888–1968)

Få foretaget en gratis vurdering!

Træramme, ca. 67x79 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Ejnar Kohlmann (1888–1968)

Antal besøg: 195