TABURET, bronzeret metal, begyndelsen af det 20. århundrede.

44765. TABURET, bronzeret metal, begyndelsen af det 20. århundrede.

Udsmykning af kvaster. Længde 70 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.280