CURT AGGE. Vintermotiv, olie på lærred, signeret.

4476267. CURT AGGE. Vintermotiv, olie på lærred, signeret.

Designområde ca. 65x100 cm, karmmål ca. 68 x 103 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Curt Agge (Født 1929)

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Curt Agge (Født 1929)

Antal besøg: 386