ELEKTRISK GUITAR, Burswood.

ELEKTRISK GUITAR, Burswood.
4475858. ELEKTRISK GUITAR, Burswood.

Længde 100 cm
Bredde 34 cm.

Brugsslitage. Ridser. String mangler. Ikke funktionelt testet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 100 cm
Bredde 34 cm.

Antal besøg: 226