4475719. MIDTEN AF ÅRHUNDREDET ERCOL WINDSOR ELM SKÆNK.
Med tre centrale skuffer har den øverste skuffe en grøn filtforet bestikskuffe med 5 sektioner, flankeret af 2 skabe, et på hver side og begge indeholder en enkelt hylde. På hyrdehjul, Model nr. 455, 68 x 155,5 x 45cm samlet.
Generelt slid generelt, 2 chips under skuffens nederste skuffe, generelle ridser overalt. Alt i alt god stand.