LILLE VÆGSKAB MED VITRINESKAB, 20. ÅRHUNDREDE.

4475175. LILLE VÆGSKAB MED VITRINESKAB, 20. ÅRHUNDREDE.

Højde 48, længde 31,5, dybde 15,5 cm.

Brugsslitage, mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, mærker.

Antal besøg: 215