KAI KRISTIANSEN. Reolsystem, FM Møbler, Danmark.

4475129. KAI KRISTIANSEN. Reolsystem, FM Møbler, Danmark.

Fineret med palisander. Mærket.
Seks metalvægskinner, længde ca. 233 cm,
to hylder, mål ca. 86 x 18 cm,
tre hylder, ca. 86 x 24 cm,
magasinhylde, ca. 86 x 32 cm,
fire moduler, bredde ca. 86 cm, dybde ca. 28 - 40, højde ca. 36 - 50 cm.

Slid og slitage. Noget bleg.

Få foretaget en gratis vurdering!

tre hylder, ca. 86 x 24 cm,
magasinhylde, ca. 86 x 32 cm,

Slid og slitage. Noget bleg.

Antal besøg: 648