DANEWAY BEIGE LÆDERSTOL OG SKAMMEL.

4475023. DANEWAY BEIGE LÆDERSTOL OG SKAMMEL.

En Daneway Beige læderlænestol og skammel, begge med ottekantede baser, farve '80 Beige', 98 cm x 82 cm x 87 cm samlet.

Generelt god stand, med mindre slitage på fodskammelæder til en lokaliseret position. Ellers i god stand bærer træbaser ingen ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 190