En Venus-skulptur fra det 20. århundrede.

4475005. En Venus-skulptur fra det 20. århundrede.

Kunstmasse.
Højde 63 cm
Bredde 18 cm.

Slid, aldersslitage, snavs, mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Kunstmasse.
Højde 63 cm
Bredde 18 cm.

Antal besøg: 561