EINAR KOHLMAN. Ørn, olie på lærred, signeret.

4474998. EINAR KOHLMAN. Ørn, olie på lærred, signeret.

Billeddimensioner 50 x 61, samlede dimensioner 57 x 77 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 274