EBBE HÖGLUND. Olie på lærred, „Frugttræer i forårsblomstring“.

4474941. EBBE HÖGLUND. Olie på lærred, „Frugttræer i forårsblomstring“.

Rammemål 38 x 46,5 cm.

Lav slitage.

Kunstner/designer

Ebbe Höglund (1914–1993)

Få foretaget en gratis vurdering!

Rammemål 38 x 46,5 cm.

Lav slitage.

Kunstner/designer

Ebbe Höglund (1914–1993)

Antal besøg: 387