SOFABORD, TERNET INTARSIA, 20. ÅRHUNDREDE.

4474811. SOFABORD, TERNET INTARSIA, 20. ÅRHUNDREDE.

Højde 55, længde 90, bredde 35 cm.

Brugsslitage, mærker, gnidning.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 181