Køkkensofa, udtrækkelig, Karl Johan, 20. århundrede.

4474517. Køkkensofa, udtrækkelig, Karl Johan, 20. århundrede.

Længde ca. 195 cm.
Sædehøjde ca. 48 cm.
Højde ca. 93 cm.
Udtrukket dybde ca. 110 cm.

Brugsslitage. Farvedråb.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde ca. 195 cm.
Sædehøjde ca. 48 cm.
Højde ca. 93 cm.
Udtrukket dybde ca. 110 cm.

Brugsslitage. Farvedråb.

Antal besøg: 344