Gulvur, hvidmalet træ, 20. århundrede.

4474484. Gulvur, hvidmalet træ, 20. århundrede.

Højde ca. 196 cm.
Bredde ca. 63 cm.
Dybde ca. 22 cm.
med pendul og lodde.

Ikke funktionstestet, der gives ingen funktionsgaranti.
Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca. 196 cm.
Bredde ca. 63 cm.
Dybde ca. 22 cm.
med pendul og lodde.

Brugsslitage.

Antal besøg: 283