GUSTAV ARNE. KYSTMOTIVER.

GUSTAV ARNE. KYSTMOTIVER.
4474182. GUSTAV ARNE. KYSTMOTIVER.

Olie på lærred, signeret, 34x38 cm. Dimensioner på rammen ca. 37x41 cm.

Indtryk og mærke i venstre hjørne. Noget løst i rammen.

Kunstner/designer

Gustav Arne (1925–2011)

Få foretaget en gratis vurdering!

Kunstner/designer

Gustav Arne (1925–2011)

Antal besøg: 651