THERESIA WHERSLEV, RING. Sterling Sølv, Lidköping 1976.

4474173. THERESIA WHERSLEV, RING. Sterling Sølv, Lidköping 1976.

Stemplet
Justerbar indvendig diametermåling.
Vægt: 5 gram.

Mindre slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Stemplet
Vægt: 5 gram.

Mindre slitage.

Antal besøg: 373