COMMODE.

COMMODE.
447400. COMMODE.

Opbevaringsrum med skab og to skuffer. Tidligt 20. århundrede/19. århundrede. Marmorplade og dele til marmorhylde medfølger. Højde 74,5 cm, dybde 52 cm, bredde 79,5 cm.

Til montering af stenhylden kræves dyvler, Brugsslitage. Den praktiske træhylde inde i skabet kan være lidt senere.

Få foretaget en gratis vurdering!
447400. COMMODE.

Antal besøg: 851