ÅKE WICKSTRÖM. Vinter aften.

ÅKE WICKSTRÖM. Vinter aften.
4473881. ÅKE WICKSTRÖM. Vinter aften.

Olie på lærred, signeret.

19 x 24 cm.

Rammemål: 25,5 x 30,5 cm.

Mindre overfladesnavs. Det samlede indtryk er godt.

Få foretaget en gratis vurdering!

Olie på lærred, signeret.

19 x 24 cm.

Rammemål: 25,5 x 30,5 cm.

Antal besøg: 194