IAN RUSTH. farvelitografi, signeret 78/120.

447349. IAN RUSTH. farvelitografi, signeret 78/120.

"Blå klokker". Billedstørrelse ca 41 x 22 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Ian Rusth (Født 1950)

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Ian Rusth (Født 1950)

Antal besøg: 587