SOFABORD, teak, Alberts Tibro, midten af 1900-tallet.

4473390. SOFABORD, teak, Alberts Tibro, midten af 1900-tallet.

Med magasinhylde, længde 110, bredde 53, højde 57 cm.

Brugsslitage, pletter, ridser, stødmærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 667